| madam a întrebat:

Saptamana trecuta mi-am inceput viata sexuala pentru prima data si cam de 2 zile ma doare spatele si putin ovarele, mentionez ca nu prea am finisat pina la urma pentru ca durea ingrozitor, care ar fi cauza?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Spatele nu cred ca ar putea durea de la sex si de la pozitii gresite de stat la pc sau cand dormi in pat
ovarele poate muschi sau incordat
in rest mai excerseaza si da preludiu nu rapid trebuie sa te bucuri si tu de sex

| Alexia26 a răspuns:

Mai exerseaza si nu te va mai durea.

| lucifer12345678 a răspuns:

Este normal sa te doara prima data
poate nu ai fost pregatita

| clickclicksnap a răspuns:

Pentru inceput doar o data poti incepe ceva, adica viata sexuala ti.ai inceput.o cam de 2 zile. Spatele te doae pentru ca probabil ai stat incordata sau pozitia a fost incomoda. Ovarele dor, probabil tot datorita incordarii musculaturii sau poate sa fie o raceala ceva. Cu "finisatul" nu stiu ce.ai vrut sa zici, dar era normal sa te doara, a fost prima data, nu?

| Waffen18 a răspuns:

Poate fi orice, dar nu sarcina daca la asta te gandesti