| Ietam a întrebat:

Scriu, sterg, scriu iar si sterg din nou. Am atatea intrebari, temeri, ganduri, incat nu stiu cum sa le transpun coerent si concis in scris. Am 26 de ani, nu am mai avut o relatie de aproape 10 ani. Adica de cand mi s-a infiripat in minte ideea ca "o am mica". Nu mi-a spus asta nici o fata, nici nu avea cum pentru ca la vremea respectiva eram virgin iar de atunci am avut contacte sexuale doar contra cost. De fiecare data cand s-a ivit ocazia unei relatii am fugit ca dracul de tamaie de frica sa nu ma fac de ras. Au trecut anii si am ajuns sa fiu tot mai retras, complexul se adanceste artificial. La curve nu ma mai duc de vreo 2 ani pentru ca a ajuns sa ma scarbeasca ideea ca trebuie sa platesc pentru sex. De fapt regret ca mi-am inceput viata sexuala contra cost. Mai mult decat sex vreau dragoste, problema e ca una fara alta nu se poate si ajung iarasi la complexul meu. Caut pe internet informatii despre marimea normala, dau de intrebari de genul: "am 14 ani si o am de 17 cm, e normal?". Raman masca: WHAT THE FUCK am 26 si o am de 15cm masurata de la radacina. Zicea undeva o domnisoara ca nu conteaza neaparat lungimea, ci mai mult grosimea. Ei nu stau bine nici acolo. Ma gandesc uneori ca si-a batut Dumnezeu **** de mine. Ce ar trebui sa fac pentru ca a ajuns sa ma macine atat de mult situatia asta incat am ganduri de suicid. Va rog sa nu ma judecati pentru ca nu stiti ce se afla in spate. M-am lungit desi am incercat sa fiu concis. Scuze si multumesc!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este mica. Poti face sex cu orice fata.

| Plato a răspuns:

"Mai mult decat sex vreau dragoste, problema e ca una fara alta nu se poate" Dar asta e o aberatie grosolana. Te asigur ca iubirea poate exista fara sex. Asta e o paranteza, ca sa stii ca ideea ta e prosteasca.
Mai apoi, 15cm e o marime normala. Mai grav e ca la 26 de ani crezi ce spun copiii. Era o emisiune acum ceva ani "Copiii spun lucruri trasnite", exact asa e si pe TPU. laughing
Problema ta e 100% mentala, gandirea ta e problematica si iti va pune multe bariere in viata. Spui ca vrei iubire, dar tu vorbesti doar de sex. Asociezi in totalitate sexul iubirii, ceea ce e prostesc de eronat, e abject.
Da-i un ban in plus fetei aceleia pe care o platesti pentru a-ti spune brutal de sincer ce crede, ca ea a vazut multe. Poate pe ea o crezi mai usor decat pe mine, dar iti spun si eu ca 15cm e bine, nici vorba sa fie jenant sau asa ceva.
Daca vrei sa discutam orice, poti sa-mi scrii si in pv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai mare nevoie de dezvoltare personala decât marirea suli.
Scapa de toate gândurile alea de cele mai multe ori sunt singurele care te trag in jos.
Iti faci asteptari cam nerealiste, singurele lucruri care le poti obtine de la o femeie sunt sex si compania ei.
Femeia nu e un inger care te scoate din depresie, scoateti asta din capsor.

| Subsemnatul123 a răspuns:

rolling on the floor
Ma laughing
Ai un penis perfect normal. Fii atent: De ce te iei dupa pusti de 14 ani romani care fac troll in loc sa te iei dupa studii facute pe toata Europa?
15 cm este marimea medie. Nu este foarte mare, dar cu siguranta nu este nici mic. Marimea normala a unui vagin e de vreo 10 cm. Daca te duci numai la butoaie care-s umplute poate de cateva ori pe noapte evident ca o sa ti se para ca o ai mica.

Si eu cred ca stiu ce se afla in spate. Ai pus botu' la niște puțe blege de 14 ani care se mandresc cu ce n-o sa aiba niciodata. De fapt nici macar nu se mandresc ca ala e pur si simplu troll. Isi pierd vremea razand de fraierii care pun botu' la tampeniile lor.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Human_penis_size
Dupa ce citesti asta o sa ti se para ca o ai mare laughing

Sa fim seriosi, am vazut filme porno cu oameni care o aveau mult mai mica decat o ai tu. Si nu erau de alea regizate, erau filmulete facute de oameni de rand care se filmau cum isi ardeau partenerele.

| Realli a răspuns:

Ăla mic de 14 ani o măsoară din fund!? Mărimea ideală pentru fete 14-16, boss stai liniștit du te și rupele fâșul!?

| Andreea555555555555 a răspuns:

Unii zic ca marimea medie a unui penis este de 12 cm, altii de 15. In orice caz, e ok, poti sa faci sex cu orice fata. Important e sa faci actul sa fie cat mai lung, fiindca noi fetele avem nevoie de mai mult timp sa ne simtim bine.
Poti incerca cu limba, cu degetele, sa-i faci sex oral si sa o masturbezi. Nu e nimic in neregula cu tine!