| Loolsae a întrebat:

Scuzaati categoria e urgent.
maine trebuie sa ma vad cu cineva jos la metrou la timpuri noi
cum ajung acolo?
punct de reper pentru voi ca sa-mi spuneti cum ajung este : MCu`de la Unirii
deci.cum ajung de la mcu de la unirii la timpuri noi? cu detaliilaughing)nu prea circul cu metrou.desi sunt constienta ca maine ma duc cu el

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, poti incerca sa cauti o harta online. Intri pe google maps, si scrii acolo numele localitatii tale. Iti va aparea o harta, o poti apropia cu +, si iti vor aparea straziile etc. Te poti orienta cat de cat pe acolo, sau poti lua pe cineva sa te ajute.
Succes!