| lory_6894 a întrebat:

Scuzati categoria
am si eu o intrebare atunci cand te duci sa scrii liceele iti spune ei media de admitere sau trebuie sa o faci u
eu am facut-o cu aproximatie fiindca nu-mi gasesc carnetul...

Răspuns Câştigător
| lauracraciun a răspuns:

La voi diriginta nu v-a spus media? oricum la mine in oras a aparut in ziar media finala a tuturor absolventilor.insa diriginta ar trebui sa-ti spuna atunci cand completezi optiunilehee heebafta sa intri unde vrei tu:*

2 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Intri la liceu cu aproximatie...

| sixx_9132 a răspuns:

Stai calma. Media ta si tot ce mai ai nevoie sunt deja scrise pe fisa de inscriere ( aia cu coduriwinking ). Cand te inscri te duci cu dosarul care ti-l da de la scoala din cate stiu. Dar iti vor fi transmise informatiile necesare de la scoala.