| Intelligence a întrebat:

Cum imi pot pune si eu poza de profil aici pe TPU. Funda ca-re imi spune pas cu pac. merci.
P. S. : nu folosesc de multa vreme acest site.

2 răspunsuri:
| Lluuminitaa a răspuns:

Pai unde ai tabelul de unde dai logout unde ai si vizualizare profil si tot a 3-a optiune e editare profil dai acolo si iti apare patratul unde trebuie sa iti apara poza si langa ai un tabel iar ultima optiune este cu poza de profil dai acolo selectezi o poza din pc tau si gata! succes! :*

| stefii93 a răspuns:

Pai dai la : editare profil
si jos in dreapta. iti apare dreptunghiul ala. si langa scrie rasfoire.
dai acolo si bagi o poza din calculator si dupa dai : salveaza profil.
:*