| blu3flower a întrebat:

Cum trimit poze prin mail?

4 răspunsuri:
| Wildie a răspuns:

Dai acoo unde vrei sa trimiti mesajul si pe undeva o sa scrie 'Attach'
Dai pe ala si iti alegi poza de pe calculator

| AneZniP a răspuns:

Prin atasamenthappy

| blu3flower explică:

Deci stiu faza cu atash. am de trimis niste poze de la banchet pentru diriga mea, vreo 90. faza e ca eu apas pe atash dar nu se deschide nimic din care pot sa selectez pozele. daca se poate sa mi se spuna o metoda care sa mearga si in care sa pot selecta toate pozele deodata pentru a fi trimise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai new email message --> alegi atach si cauti poza in calculator