| Silviulik a întrebat:

Cine imi poate spune exact de ce nu-mi pot reactiva contul de Instagram.
L-am dezactivat temporar, nu definitiv, si acum cand intru imi spune ca nu exista.
Contul de Instagram este prin logarea cu facebookul. A trecut si o saptamana si tot nu-l pot reactiva

3 răspunsuri:
| AdryFlorea a răspuns:

Dacă îți dezactivezi contul temporar și dacă nu mai intri pe el o săptămână, ți se șterge. Pentru că nu ai intrat pe el o săptămână și asta înseamnă că nu îl mai folosești.