| pitikaaa a întrebat:

Scuzati categoria... vreau si eu niste statusuri care sa il faca sa regrete ca m-a pierdut...fundita.multumesc:*

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Când îti va fi mai greu, gândeste-te bine: "stii ****, ea chiar tinea la mine"happy
Ce a fost odata nu maI poate fii. visele pierdute nu pot reVenii`!
Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp: zambeste si e dulce happy
Am invatat sa suport, viata e grea. Dar nu suport un tradator, asta-i boala mea.
Si realizez ca pot sa uit tot ca si cum n-ar fi existat deloc. Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum. poate am pierdut ce aveam pentru altceva mai bun.
Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n’o sa my vin. Tu plangi. mie`mi vine sa rad. E neplacut, dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.
Din tot ce’a fost intre noi nimic nu regret sh parca nici acum nu’mi vine sa cred ca nu te mai vreau.
O vezi? nu e trista, chiar deloc. Zambeste suav, are privirea de foc. E dulce si o iubesti stii bine, dar ea deja nu se mai gandeste la tine.
Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut. Uita timpul ce`a trecut, orice sfarsit e un nou inceput.
Pe unde vei merge vei auzi numele meu. Vor fi persoane care imi vor semana. Vei dori sa te intorci dar eu voi fi departe. Uite ce`ai pierdut. Si acum te :* de ramas bun!
Crezi Ca Ma Faci Geloasa? Nu Fraieree! Nu Ma Intereseaza Oricum. Te Doare Inima Cand Te Uiti La Poza Mea Asa Ca Ai Grija De Iubita Ta! Te :*
Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, indiferent şi, logic, într-un final, un prost. Şi-un clasic adevărat, ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!
Cand ma privesti, ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe care le-ai pierdut?
Inca te uiti la poze de mult facute. Si realizezi ca sunt doar amintiri pierdute oh go on

5 răspunsuri:
| justmeesb a răspuns:

Eu zic sa nu-i dai satisfactie sa vada ca inca te gandesti la el. o sa se prinda ca lui ii e adresat si o sa-i creasca inima vazand ca tie nu ti-a trecut inca, nu mai sta cugandul la el si detaseaza-te. indiferenta doare cel mai mult!

| lays a răspuns:

Cand iti va fi dor de mine.nu uita ca tu m-ai lasat sa plec.

| Mihai7best a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare... si a da arma prostului e razbunarea

| geogi a răspuns:

Mai cauta`ma cand vei sti ce vrei Cand vei putea sa-ti dai si`viata toata doar sa ma mai vezi o data`n ochii tai`!

Va veni o data vremea cand in urma vei privi ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca"Asa a fost o data!""

De fiecare data cand te priveam` zambeam dar acum nu mai esti tot ce imi doream

Suparat cand ai plecat mi-ai zis nu ma uita te-am uitat zambetul tau, vocea ta Tot ce a ramas e o imagine a noastra pe o banca intr-un parc undeva

Nu`mi pasa de Tinee` Nu`mi pasa de Ea Iar daca crezi ca-mi pasa E treaba ta`! Tu m`ai facut sa Gandesc si sa Ma comport asa acum hai jett la Zdreantza ta
Asculta`ma bine Tu esti vinovat Findca niciodata Nu mai respectat In bratele lui Am gasit iubire Ce nu am putut.Primi de la tine

spune-mi ce mai vrei acum de la mine du-te la ea poate iti e mai bine asa a fost sa fie si asa va fi mereu nu uita ca pentru toate exista un Dumnezeu

Ai plecat vrei sa te intorci
Ti-am spus de la icneput sa nu te joci
Acum poti sa faci ce vrei tu
Ca nai stiut sa spui da sau nu

| severus a răspuns:

Agata pe cel mai bun prieten al lui.