| Gellu a întrebat:

Scuzati de categorie dar sunt nou pe acest site si toti scriu ca dau fundita sau funda ce se inseamana asta? Fundita, funda - cei asta?

Răspuns Câştigător
| WeLoveIceCream a răspuns:

Funda este un premiu pe care il acorzi celui care a raspuns cel mai corect si care te-a ajutat sa gasesti raspunsul la intrecarea tahappy. Funda se gaseste il dreapta fiecarui raspuns care a fost dat la intrebarea ta.de exemplu, in dreapta raspunsului meu este o funda. daca raspunsul meu te-a ajutat apasa pe fundita aia draguta si declara-mi raspunsul castigatorhappy. Daca vrei, bine inteles!laughing...Bye:*:Xhappy

1 răspuns:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Atunci cand pui o intrebare; si cineva raspunde, dai in stanga la intrebarile mele
dai click pe intrebare, si te pune sa alegi un raspuns care te-a ajutat. Si in dreapta raspunsului este o funda; dai click pe ia si i-ai acordat funda pentru. raspunsul corect.