| anonimus20 a întrebat:

Scuzati-ma ca va intreb asta, dar... rolling on the floor)))))))))) de curiozitate =) daca iti bagi degetele in fund inseamna ca mai esti virgin? rolling on the floor))))))))))))))))))))))

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cumva îți faci tușeu rectal sau ești constipat?
Dacă îți place să te autoexciți, n-ai de cât!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| SociallyDepressed a răspuns:

Ce înţelegi tu prin virgin? O_e

| MMadalina a răspuns:

Virgin/a esti pana la primul contact sexual.

O zi faina!

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Da

| alexutz111111 a răspuns:

Draga sa-ti clarific ceva pierderea virginitatii inseamna de a avea primul contact sexual cu o persoana de sex diferit sau mai clar penetrarea vaginului nu a anusuluihappy u ai auzit probabil ceva de genu mai esti virgin in fund sau mai esti virgin in gura?happy asta cu virginitatea e o problema mai delicata si ar trebui sa o discuti cu parintii taihappy ai mei au fost in stare sa abia discutia asta cu mine pe la vreo 15 ani desi nu lea fost usor sa-mi raspunda la unele intrebari mai ales mamei care la lasat pe tata de izbeliste sa raspunda singurlaughing)