| dramazaptoorg a întrebat:

Scuzati-mi categia.Salut am si eu o moneda pe care as vrea sa o vand : pe ia scrie,,, an 1912,, carol 1 rege al romaniei si pe partea cealalta apare o poza cu carol si, mai scrie 2 lei,,,,aceasta e moneda o am de la stra-stra-stra bunica mea,,,, oferte,, raspunsuri

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Skeez a răspuns:

2 scobitori si o guma >.<

| Pisicutaaaa a răspuns:

Am si eu foarte multe. Mult mai vechi happy si n-am de gand sa le vand!

| dramazaptoorg explică:

Nu pe bune intrebarea era serioasa,, va rog raspundeti doar cei care colectionati astfel de chesti,, multumesc!

| vallyxx a răspuns:

Poti sa o dai la schimb pe o partida de sex daca tot ai postat la categoria asta... poate e cineva interesatwinking