| anonim_4396 a întrebat:

Scuzatima ca va intreb da cum te mozolesti ca nu stiu va rog ajutati-ma

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti prea mic/mica ca sa stii. Cand vei ajunge la maturitatea necesara, lucrurile vor veni de la sine.

| Razvan a răspuns:

Deci gata fara cuvantul asta ca tocmai mancairaised eyebrows
Practica dar nu ne impartasi noua experientawinking

| @@ a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
vine de la sine nu sunt anumiti pasi care sa ii faci asa ca stai linistita/linistit

| Aly_8868 a răspuns:

Crede-, ma ca m-am saturat de ''mozolitul asta''

| frumoasa_2313 a răspuns:

Daca esti fata te vor invata baietii instant. pe mine mureau sa ma "mozoale' si nu numai pe gura; toti sunt inebuniti. iar dc esti baiat... in principiu trebuie sa ii bagi limba in gura cat mai adanc si cu cat mai multa flegma (/saliva) sa i-o intinzi pe buze /fata /gat/urechi/pe unde va mai vine ideea; cam asta e... depinde si cat de experimentata/curva e zdreanta. ai grija, multi baieti nu vor s-o mai faca cu tine daca afla ca ai facut sex oral inainte(cu ei sau cu altii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu zapada laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii bagi limba in gat si nu o mai scoti de acolo 2 saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te stresa prea mult ca apar ridurilaughing. Chestia e ca si fata te poate invata cum a fost la mine.Lasa-te condus de el/ea si fa ce face el/ea sau daca nu joacate cu limba in gura lui/ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum dracu sa nu stii s te mozolestii.love strucklaughing)?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maai... nenea, brigaela. acum, in 2010, copii, oamenii, aia care vor s se mozoleasca s mozolesc la cati ani vor ei, adica majoritatea asa fac. eu am avut primul' meu mozol l 8 ani si acum am 13 si un tip vrea s ma mozoleask si eu c draq s mai stiu d la 8 ani cum s face. fii si u in prezent. nu mai suntem in 1900 toamna atunci cand parintii ii bateau p copii ca sa nu s mozoleask pana cand s marita. rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se da un mozol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I bagi limba in gura si te mozolesti asculta numa de mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti zic eu deschizi gura scoti limba si o bagi in gura partenerei/partenerului

| danyel_1802 a răspuns:

Exact cum spune si brigaela, lucrurile vor veni de la sine, dar daca totusi esti fata poti sa lasi un id laughing