| YESname a întrebat:

Ce fac daca un baiat ma place?

(scuzatima de categorie, nu am cont ca nu stiu sa imi fac)rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| adrianajollie a răspuns:

Pai daca si tu il placi da`i de inteles asta, dar nu te arunca toata in bratele luiwinking fii cat mai diplomatahee hee
daca nu spune`i adevarul sau minte frumostongue astfel incat sa scapi de el.
Imi dai funda?

6 răspunsuri:
| Printzess a răspuns:

Poi daca iti place si tie de el trebuie sa. l lasi pe el sa faca primul pas : sa-ti ceara prietenia
sau sa pari mai indiferentathinking ca nu se stie daca sentimentu` e reciproc

happy

| Lylly a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea, dar daca si tie iti place lasate purtata de val (daca iti zambeste, zambestei; iti vorbeste, raspundei) da-i de inteles ca iti place, dar nu ca il iubesti...deci nu exagera.

Nu iti place explica-i ca nu te intereseaza, dar totusi poartate frumos cu el, poate o sa fi si tu in situatia lui si nu o sa iti placa sa fie prea ingamfat.
Asta in cazul in care esti fatalaughing

Daca nu esti fata si esti baiat nu stiu...

| yulysym a răspuns:

Te rog asculta-ma cu atentie desigur nu ai specificat varsta nici a ta nici a lui dar nu conteaza IUBIREA NU ARE LIMITE.Si trebuie sa vina el sa iti spuna ca te place nu sa insisti sau sa nu care cumva SA FACI U PRIMUL PAS! NU pentru ca eu pentru treaba asta am fost refuzata de 3 ori si nu te sfatuiesc pentru ca vei suferi dar faci cum vrei si cum crezi dar eu zic sa vina el la tine. pupici...

| CiupiițDeclarăRăzboiÎmpotrivaObsedateDeJB a răspuns:

Nick si poza ta imi spune ca esti un baiat.

"Sunt ingrozit de viitorul acestui baiat"

| mariuspolizei a răspuns:

Vezi daca iti place si tie si daca da, stai cu el. e asa de complicat?

| albertvaloare a răspuns:

Daca il placi spune-i daca nu zii ca nu va merge intre voi