| danidanutz2000 a întrebat:

Scuze ca folosesc aceasta categorie da si ca e cea mai accesata in fine sa trecem la subiect. prietenul meu cel mai bun e de gasca da cand eu cu altu cam ma ia peste picior deci ce trebuie sa fac? plz fundiza!

Răspuns Câştigător
| SnitiCuTrademark a răspuns:

Sa-i spui foarte clar prietenului tau cel mai bun ca nu ar trebui sa se schimbe pentru fraierii din jurul lui si sa nu mai faca misto de tine, pentru ca si tu poti face misto de el. Daca persevereaza, atunci fa pe indiferentul, nu mai iesi cu el o perioada, o sa se intoarca la tine cat de curand, si daca nu.incearca sa iti faci prieteni noi, pentru ca acesta ti-a dovedit ca NU merita sa-ti pierzi timpu' cu el.
Succes happy.

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Eu iti recomand sa il ignori.E un bou, nu merita sa iti irosesti timpul cu el.

| Merry24 a răspuns:

Barabatul intr-o gasca e mai rau ca femeia.Ei nu isi dau seama ca se fac de ras.Prietenul meu cand e cu mine e cooll cand e in gasca tipa si ma critica si stii c fac, il tratez cu indiferenta si zic daca nu te schimbi eu te parasesc si nu vb cu sapatamanile cu el.Acum nu garantez ca va merge si la tine tratamentul ca poate spune du-te in...dar nu te da batuta si aplica aceeasi moneda.bafta.