| hirjabogdan91 a întrebat:

Scuze ca va intreb, as avea si eu o curiozitate. De ce fetele, bine nu toate, sunt asa neserioase?

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Asta ma intreb si eu, ar avea mult mai mult de castigat daca ar fi la locul lor, cu picioarele pe pamant, ca odinioara happy

| Sapphire a răspuns:

Scuze ca te intreb, as avea si eu o curiozitate. De ce baietii, bine nu toti, sunt asa neseriosi?
Hai sa nu generalizam. Cum ai spus si tu, nu toate suntem la fel. Exista fel si fel de fete cu fel si fel de personalitati. Neserioase in ce sens? Ca stau cu tine o saptamana si dupa iti dau papucii sau ca te iau la misto si te fac sa suferi? Unele o fac pentru ca asta le sta in fire de cand se stiu, nu iau viata in serios sau nu cred in dragoste si vor numai distractie iar altele pur si simplu sunt determinate sa actioneze asa din cauza unor tipi neseriosi care le-au facut sa sufere mult si se razbuna/unii baieti lasa impresia ca vor numai aventuri.

| anamaria_6094 a răspuns:

Sunt putine dintre noi care nu sunt neserioase, recunosc. unele se comporta asa pentru ca nu vor sa para ca daca te vei desparti de ele sa nu crezi ca sunt dezamagite si ca pot trece usor prin acest lucru sau nu sunt gata de o relatie.

| MariusPopa a răspuns:

Probabil din acelasi motiv pentru care si noi baietii BINE nu toti suntem neseriosi!

| Rares20funde a răspuns:

Asculta la ne-a Rareslaughing. Asa sunt toate fetele.Cum zici tu... Aproape(prin aproape zic 99%) dar multe nu recunosc ca sunt neserioase. Cele mai multe fac un singur lucru.Isi trimit muzica prin telefon.In timp ce baietii, fac tot ce trebuie sa faca.Invata,isi vad de treaba lor etc. Fetele astea sunt opusul nostru. Ce sa facem? Asa le-a facut Dumnezeu.In clasa la mine sunt 14 fete, dintre care 8 se joaca pe telefon intruna, 4 vorbesc despre baieti si 2 isi vad de treaba.

| Kitty a răspuns:

Din prostie si imaturitate.

| Maria_8455 a răspuns:

Sa nu generalizam, dar cele de care spui tu sunt neserioase pentru ca isi stiu calitatile ( fizice sau nu doar fizice) si profita de chestia asta, si poate tocmai increderea asta in ele va face pe voi baietii sa vi se para voua mai nu stiu mai sa ziceam "bune" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata si stii ce...majoritatea fetelor ma scot din minti at wits' end
le urasc big grin

mare parte din prietenii mei sunt baieti.

de ce sunt asa? pentru ca sunt proaste, de ce altceva.
in loc sa citeasca o carte buna, se uita la telenovele.
in loc sa mearga la un ceai cu fetele merg in club in fusta mini si pleaca acasa cu unu, doi, trei baieti.
in loc sa fie decente si educate...au un vocabular ce lasa de dorit si se imbraca...
majoritatea sunt asa.
lista poate continua laughing

ps.in drum spre casa am vazut o fata de 14/15 ani intr-o fusta mini cu un dress extrem de subtire.
eu aveam colanti pe sub pantaloni si muream de frig...

| 267646 a răspuns:

Pentru ca sunt fitoase, 90% fac parte din categoria asta. eu sincer fac parte dar uneori sunt serioasawinking