| VibeTrix a întrebat:

Cum vi se par mai cute? Fetele timide sau fetele arogante si fitoase? Intreb de curiozitate.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Alea timide sunt mari ipocrite, pisica blanda zgarie rau, mai bine una care e sincera si isi arata adevarata fata decat una care joaca teatru

| T0T a răspuns:

Fetele timide, normal. Însă aș vrea să nu aibă o timiditate complet ieșită din comun în așa fel încât să acționeze în multe situații irațional.

| OldSoul a răspuns:

Extremitatile nu sunt "cute". Daca e sa fie "cute" ar trebui sa poata sa se mentina la echilibru intre cele doua.
Altfel, la inceput, da mai cute e o fata timida, dar cu timpul, lucrurile se pot schimba.

| RainmakerX a răspuns:

In ce lume ar fi considerate fetele arogante "cute"?
Trebuie sa fie un echilibru intre cele 2.

| VibeTrix explică (pentru RainmakerX):

Ai dreptate, la asta nu m-am gandit. Dar sunt persoane carora le plac fetele arogante...

| RainmakerX a răspuns (pentru VibeTrix):

Exista dar sunt rare cazurile de genul. Un baiat normal nu apreciaza aroganta excesiva... aroganta moderata poate sa fie trecuta cu vederea in functie de caracterul/trasaturile persoanei dar aroganta excesiva duce spre nesimtire iar chestia asta face diferenta de multe ori.

Asta a fost o adaugare... Dupa cum spuneam, aroganta moderata e ok.

| 393Dan a răspuns:

Cuminte = cute; Fitoasa = hot

| AlexDFY a răspuns:

Fetele timide

| CdeMetal a răspuns:

Alea care se *** bine.
Par așa inocente când ți-o sug și se uită in ochii tăi.