| spad3r a întrebat:

(scuze categ) Voi ce porecla aveti? eu am "Ghicu" de la ghiculescu (numele de familie) laughing voi?

16 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ursuletz laughing

| forever4you a răspuns:

Maria Creata [am parul cretbig grin]

| AndaWest a răspuns:

Dutza

| claudia_6048 a răspuns:

Pisii:X

| JustMe_7096 a răspuns:

Kida laughing

| Daria a răspuns:

Oitza.happyAm parul cret.happy

| NoNamess a răspuns:

Lulu (in spaniola" luna") sau abby( e un fel de contra amabilitate ) ( plus ca arat ca abby din NCIS

| SunnyMidnight a răspuns:

Tibilaughing desi's fatarolling on the floor asa ne"alintam" eu si cumnatul meu

| eSc a răspuns:

BoBo

| ZippyCata a răspuns:

Zippy ^__^ de la om energic si plin de viata

| LittleKiss a răspuns:

Yeti in chiloti de politistlaughing ca ma niste chiloti de un verde spre galben, dala fosforescent si Yeti fiindca am niste jampiere din blanita albalaughing

| Dex_6605 a răspuns:

Grasu,ca is mare laughing nu is gras dar is mare

| Lexi_2269 a răspuns:

laughing eu am mortisha laughing mergeam cu coegii spre scoala si ne gandeam cu cine semanam, si eu semanam cu ea laughing mai am o colega care seamana nu madonna big grinhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vicki si ady de la adina victoria

| Adi_4862 a răspuns:

Pustiu sau blondu.sunt mic de inaltime si blond

| RaPeR09 a răspuns:

Pai sa vezi vineam de la scoala cu niste prieteni cu un baiat si 2 fete si am inceput sa ne punem poreclelaughing
baiatului ala i s-a pus bufnitoilaughing
iar la fete una dolsi si una pafi
mie miau pus dracusor de la DeViLbig grintongue ca asa imi place mie sa scriu
si traducerea la devil asta inseamna aproape inseamna dracbig grin