| andreiyoanna a întrebat:

Cu ce se trateaza ulcerul varicos deschis...adik cu ce alifie... daca aveti cazuri in familie sa-mi spuneti exact cum se trateaza mersi funda! scuze categ big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| oanaoana23 a răspuns:

Eu stiam ca prin operatie doar...

| Empathizer a răspuns:

Categoria e buna, de sanatate e vorba. Consulta medicul, ca sa poti trata cauza (un eventual diabet sau altceva). Local, poti folosi Actovegin unguent.

| Pitzipoanca a răspuns:

Mergi la medic. Tanti Getuta nu te poate ajuta via internet.