| rox_7480 a întrebat:

Scuze categoria dar e cea mai vizitata.trebuie sa platesc ceva la citibank si cea mai apropiata e pe soseaua mihai bravu 288.imi poate da cineva niste repere? gen la ce statie de metrou sa cobor ca sa fiu mai aproape si cam cat e de mers si ce intalnesc in drum ca sa stiu ca merg binebig grin va rog mult de tot big hug mentionez ca sunt din bucurestibig grin

3 răspunsuri:
| CNP a răspuns:

Nu te scuz! invata sa respecti categoria.

| fly a răspuns:

Ha ha ha hahha ha hahha. nu stiu, nu sunt din bucuresti da'm-ai facut sa rad. cea mai vizitata.deloc rau.ha ha hahh ahha

| rox_7480 explică:

Mda.ms.putin imi pasa daca ma scuzi sau nu.nu sunt singura care am postat intrebari care nu au legatura cu categoria asta. ce crezi ca demonstrezi prin asta? decat sa dai raspunsuri de genu asta mai bine nu mai daiwinking si sunt curioasa fly ce e asa amuzant? zi`mi poate rad si euwinking mersi bubu>big grin