| mmadonna a întrebat:

Cine imi poate exlica cum ajuns la aceasta adresa "soseaua pantelimon nr 10, 12 etaj 1 in cladirea centrul obor si in spatele pietii obor" pana la ce statie de metrou merg, va rog

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Cum a zis robert metrou obor si cum iesi din metrou nu ai cum sa o ratezi, e o caldire mare

| Robert a răspuns:

Mergi pana la statia de metru Obor.Este singurul bloc unde se afla Mc Donalds la parter.

| alexac a răspuns:

Eu urmeaza sa ma duc la un interviu la aceasta adresa. A mai fost cineva la interviu acolo?

| georgi0890 a răspuns:

Buna, ai fost la interviu la adresa asta?