| anonim_4396 a întrebat:

Scuze de categorie Am nevoie urgent de ajutor...

Salut cine stie un hack pentru 4story.ro care sa functioneze acum...

1 răspuns:
| MoneyChannel69 a răspuns:

Nu prea gaseti asa ceva....ca la fiecare saptamana se face mentenanta, inainte era usor sa folosesti hack dar acum e si HS si e mai greu. trebuie sa ai un hack nefolosit pana acum...dar e foarte greu eu am jucat 4story am folosit hack pana la lvl 58 i nu am fot prins dar mi-am dat seama ca nu e bine a folosesti hack daca vrei neaparat un hack incearca sa creezi unu dar e greu.