| ZuZzA4eVeR a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor urgent...Cum pot sa ma prefac ca plang? a si scuze de categorie da e mai accesatabig grin

Răspuns Câştigător
| delia_9230 a răspuns:

Pai nj incearca sa iti aduci aminte de ceva foarte trist care tea marcat sau la care, in trecut, ai plans mult...eu cel putin asa procedez funda?

9 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Picaturi sau iti bagi degetele in ochi bafta

| ZuZzA4eVeR explică:

Ms pentru ajutor...dar sa stiti c plang fff greu, trebuie sa se intample o catastrofa ca sa plang euwinkingbig grin

| ZuZzA4eVeR explică:

Am vrut sa fac asta dor pentru o fara de 1 aprilie. adica nu ma intelege gresitbig grin

| rogvaiv10 a răspuns:

Trebuie sa fii o actrita foarte buna altfel e degeaba!

| MadaPitbull a răspuns:

Punete si taie ceapalaughing sa vezi cum plangi

| Cristian_6815 a răspuns:

Fetelor ma scuzati dar sunteti deplorabile pentru ce discutati aici dupa parerea mea numai femeile de 2 bani s-ar preface cu toate ca 70% din femei asta fac, daca ar fi vorba de un rol pentru o chestie profesionala se scuza in rest nu meita pic de respect femeile ce fac asa, succes!

| Cristian_6815 a răspuns:

Am inteles...deja imi facusem o parere total aiurea si imi parea rau ca iti dadusem funda la o intrebare ce raspunsesei, scuze atunci, succes!

| Biancaaaa_9050 a răspuns:

Paii. iti pui picaturi in ochii dar nu orce fel ci speciale pentru ochi si o sa plangi

| paul29trial a răspuns:

Pai du situatia in care vrei sa plangi la extrem si gandeste-te la toate posibilitatile rele pentru ea si ai sa plangi pe bunewinking succes