| lowraider26 a întrebat:

Scuze de categorie dar nimeni nu imi raspunde pe alta VA IMPLOR imi poate trimite cineva o invitatie pe felist va roog din tot sufletu va dau FUNDA dar va roog frumos sa imi trimiteti o invitatie pe felist sad

Răspuns Câştigător
| ppr a răspuns:

Iti trimit eu happy da-mi id prin mesaj privat

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu mai scrie pe alta categorie! Toti userii se plang de cei care fac asta si se lucreaza de catre admini la un program care sa stearga toate intrebarile puse la categoria gresita! Nu-ti raspunde nimenea pe nici o categorie la astfel de cerere! Tu vrei gratis ceva ce costa!

| ppr a răspuns:

Ti-am trimis.Nu ai pentru ce:*

| lowraider26 explică:

Eu sunt membru junior sad dar daca tu ppr esti senior imi poti trimite tu un mesaj cu ID-ul si o sa te bag pe mess si pot sa ti-l zic acolo happy

| lowraider26 explică:

Bine iti promit ca respect regulile id-ul meu este gall.roxana@yahoo.com si da gall e cu doi de l big grin mersi din suflet

| lowraider26 explică:

Merci din suflet happy