| Marius22222222222 a întrebat:

Deci dupa cum stiti eu am o problema cu viciile. Totusi in rest pot spune ca sunt un baiat ok chiar daca nu fac sala si nu sunt bogat. E posibil sa gasesc totusi o persoana potrivita cu care sa pot vb deschis? Chiar si amicitie pentru inceput

2 răspunsuri:
| Amely21 a răspuns:

Sa stii ca pentru fete, femei, nu conteaza în primul rând fizicul unui băiat, ci comportamentul, carismă, felul lui de a fi, să fie o persoană în care să aibă încredere și să se simtă iubită.

| Jokers666 a răspuns:

Nu conteaza cum areti daca ai ceva in bila te descurci in viata