| Intelligence a întrebat:

Scz categoria : D
Maine trebuie sa merg la dentist si imi e f.fricacrying
spuneti-mi ce sa fac.cum sa am calmez. mi`e frica de durerecrying asa mari emotii amcrying Help.

Răspuns Câştigător
| XηαтѕυмєX a răspuns:

Buna;]! Ai o carie? Te doare doar putin! Adica nici fara durere nu se poatewinking Am rezistat la 2 carii rolling on the floor Nu m-a durut! Daca nu o sa te duci la dentist o sa te doara sh mai tare! :O fundita?big grin

2 răspunsuri:
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Ea un extraveral o sa te calmez! Si sper ca te-am ajutat, gandeste-te la tot ce e mai bun ca tu o sa fi frumoasa, funda?:*

| мєχιι a răspuns:

Deci...
Daca e sa iti faca ceva...
Iti anesteziaza gingia
Cu o seringa
Cu un ac foarte subtire care se poate compara ca o ciupitura.
Si in rest nu simti nimic...Nu-mi trebuie funda asta e adevaru`