| Loyd06 a întrebat:

Scz categoria big grin
Spuneti-mi si mie melodii frumoase vechi romanesti. Nus... de la Vama Veche, Taxi sau de la ce trupe sau cantareti mai stiti voi. Va rogggggggggggggg. Ms anticipat

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Mai cauti si tu formatii :
Andre
Candy
3SudEst
Genius
Reflex
Oups...

| Oana_4575 a răspuns:

Vama veche-nu am chef azi; cantec prost; calul din marlboro; hotel cismigiu:X; ana; epilog; 18 ani; omul plajei; cu tine; vst... iubesc toate melodiile de la vama veche:D
uite ...asta e suuuper: http://www.youtube.com/watch?v=oh9DJyvg9xI incearca cargo. funda?;;)

| Darius_2309 a răspuns:

Nus phonex fluier in cer