| psycho_5607 a întrebat:

Niste melodii romanesti frumoase? Gen Vama Veche, Holograf, Andra & Adi Cristescu etc etc? :]

4 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

De la Vama imi place mult -18 anilove struck

| Lollάღ a răspuns:

Rappa; x

Liric - Nu mai suntem împreună
Emmy - Vocea mea
Eli - Hey
Assasin - Totul despre ea
Acoustic - El şi ea
Fanatic - Te.am rănit
Sonia - Doar un vis

Vescan
Doze
Bebbe
Solo
Goerge Hora

Poţi să încerci şi pe
www.muzica-sentimentala.com

| izvordemunte a răspuns:

Mie imi plac mult: Directia 5 (Lumea e a mea, Joc sau dragoste, Esti tot ce am, Daca m-ai chema, Cineva, Cateodata, Azi pot spera, In numele dragostei, Te indragostesti etc... sunt f multe)
Poate iti plac cei de la Proconsul (Prima zapada, Calatorul, Langa mine...) sau Taxi (Dragostea ca o pereche de pantofi, E timpul sa iubesti, Jumatatea mea, Nebunia furtunii, Poate o sa stea, Probleme de memorie, Ploaia pe mare) ori Paula Seling (Rad cand imi vine sa plang, Tu nu vezi), Vank - Balada pentru o minune.
Incearca si Pasarea Colibri happy

| izvordemunte a răspuns:

Vank - Balada pentru o minune, cam tot de la Directia 5, Taxi, daca iti plac si Proconsul...