| adina_6336 a întrebat:

Scz categoria...de ce nu pot primi mesaje pe adr de mess? de exemplu nu imi apare nici un mesaj in casuta de mesaje pentru confirmarea adresei TPU.nu e nici la spam, ma poate ajuta cineva? pls

1 răspuns:
| Jaylyne a răspuns:

Depinde de ce fel de mail ai trimis, eu am incercat cu vreo 2 si nu a mers big grin Ar fi bine sa schimbi acum emailul cu unu de yahoo.com sau hotmail.com, astea 200% iti garntez ca o sa mearga apoi incearaca sa postezi ceva si te va ruga sa confirmi emailul. Vei trimite confirmarea, de obicei ea vine in 1-5 minute in casuta de "Spam". Vei confirma emailul si totul va fi ok happy Incearaca cu yahoo.com :* Succese.