| AlYnA_8981 a întrebat:

Cum fac sa primesc iar mail-ul pentru confirmarea contului pe TPU.Nu il am nici in inbox, nici in spam. Si nu-mi pot confirma ca sa trmit mesaje.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa scrii din CONTACT administratorului, ii explici situatia si rogi sa ti-l mai trimita. Succes si numai bine!

| CreepyCrow a răspuns:

Cerei Ralucai, poate te ajuta ea
http://www.tpu.ro/utilizator/admin

| ManutzuWolfy a răspuns:

Trebuie sa mai astepti si tu putin asa mi s-a intamplat mie aseara am vrut sa trimit un mesaj si a zis sa imi confirm adresa de e-mail si nu imi aparea si azi dimineata cand am deschis messu mi-a aparut si e-mailu