| lavinia_7948 a întrebat:

Scz de categoria... acum ceva timp mi-a disparut catelusul la care tineam enorm era un catel de talie f mare si frumos si acum imi doresc un alt catel de talie f mare de rasa daca s-ar putea si nu am idee unde sa gasesc sau sa cumpar unul daca stiti va rog sa imi raspundeti:d

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Ti-as sugera sa mergi la un adapost de animale si sa iei unul de acolo exact cum iti place tie sunt multe sufletele care abia asteapta sa aiba niste stapani iubitori si o portie de mancare