| Lozneanu_Iosif_2001 a întrebat:

Vreau si eu un cățel frumos talie mare, ce rasa imi recomandati?

6 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Du-te la adapostul public din orasul tau sau cauta adaposturile private si adopta de acolo, gasesti de toate marimile/varstele, chiar si rasa pura, te va iubi la nebunie happy

| J0B0MAT a răspuns:

Husky

| Lozneanu_Iosif_2001 explică (pentru J0B0MAT):

Vreau sa fie pui si vreau sa adopt adică sa fie fără bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Husky, Samoyed, Ciobanesc German, Malamut de Alaska day dreaming

| Lozneanu_Iosif_2001 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa fie pui si vreau sa adopt adică sa fie fără bani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lozneanu_Iosif_2001):

Cauta pe site-urile de adoptii atunci, poti pune si anunt pe olx ( si alte site-uri de genul ) ca vrei sa adopti. Succes ^^