| anonim_4396 a întrebat:

(Scz de categorie)
Unde pot gasi sa imi cumpar reviste sau carti cu /despre tatuaje?
am tot cautat si nu gasesc dau fundahappySa fie in romana nu engleza

Răspuns Câştigător
| hotza a răspuns:

Cauta sa cumperi online singurele pe care le stiu sunt:
-"Tatuajele in Romania"de Minovici Nicolae si mai era una se numea "Dictionarul Tatuajelor"...Nu inteleg de ce vrei carti cand poti castiga mult mai multe informatii de la Conventia Tatuatorilor care o sa aiba loc prin Octombrie in Bucuresti...Vin tatuatori din toata tara dar si de peste hotare si crede-ma ca daca ajungi acolo nu mai vrei sa pleci

1 răspuns:
| St3luta a răspuns:

Citeste asta, mi se pare interesant...eu nu am auzit de o asemenea carte.dar netul cuprinde mai de toate doar ca trebui sa le gasesti! pup
http://www.descopera.ro/dnews/4365807-arta-tatuajelor-explicata-stiintific