| Andruta05 a întrebat:

Se apropie Valentine's Day! Idei de cadouri pentru iubit? big grin [fundita]

6 răspunsuri:
| xJolie a răspuns:

Parfum, jucarie de plus thinking

| dafy a răspuns:

Un puzzle cu poza voastra

| RetardedRacoons a răspuns:

Un ghiveci cu o floare. Cu timpul veti putea observa cum se degradeaza relatia voastra odata cu floarea.

Răspuns utilizator avertizat
| Addeeee a răspuns:

Inrameaza o poza q voi doii love struck sau.alt cadou personalizat gen : perna, glob. d-astea! happy Ori cumpara-i o esarfa, portofel thinking Funda? :X

| Woody_Claw_1994 a răspuns:

Sincer baietii nu sunt k noi q plusuri si alte lucruri.Eu o sa ii iau iubitului meu un parfum si o bluza q poza noastra:XXX: