| Crisuc a întrebat:

Hei :*. Avand in vedere ca se apropie Valentine's Day happy. as vreau si sa imi dati niste idei de cadouri pentru iubitul meu :d dau fundaaaaa :*

7 răspunsuri:
| adriana49 a răspuns:

Hei buna.ai putea sa ii iei o bratara sa un lantisor cu initiala numelui. ce zici?

| Crisuc explică (pentru adriana49):

I-am luat de ziua lui, am fost originala happy!

| adriana49 a răspuns:

Incearca ceva de aici www.funcadouri.ro

| adriana49 a răspuns:

Www.studentie.ro › Lifestyle › Ghid de cadouri -Valentine`s Day

| h3ct0r3 a răspuns:

O cutie de ciocolata milka in forma de inimioara foarte bune sunt si un parfum DeNiM; X. Sper Ca merit o mica FunditSSa Marehappy

| Crisuc explică (pentru h3ct0r3):

Parfumuri ii tot iau de cand am facut 4 luni laughing...

| ElizzaTPU a răspuns:

Http://bit.ly/yB2Lse : Papyrus personalizat, lumanare rosie si cd audio ar fi o idee? :) Sunt la oferta cred