| IssaV a întrebat:

Se mai pune pret pe virginitate in zilele noastrelaughing?

Răspuns Câştigător
| Eaaaaa a răspuns:

Da si normal!

Baietii sunt mult mai interesati de o virgina. Si fiecare o iubeste si etc.Pana o baga in pat apoi.oh go on

Deci ai grija cu cine o faci prima data.gandestete si la consecinte si nu lua in seama doar cuvintele LUI.Carea probabil sunt doar minciuni!

Si eu sunt virgina inca si sunt care au incercat sa aiba realtii sexuale cu mine, ori mi-a spus ca vrea sa ma dezvirgineze doar pentru a ma tine langa el sau a fost sincer si mi-a spus in fata ca vrea doar o simpla relatie sexuala! Deci unii baieti ar fi in stare sa spuna oricee doar sa te aiba in patul lor.

18 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Da.de ce nu s-ar pune? chiar foarte mult de exemplu.cate fete "ne"virgine ar face sex cu un virgin? si baieti cu o fata virgina?

| XK a răspuns:

Pt. mine conteazawinking Dar mai apare o faza, de obicei conteaza pentru tipul de baiat mai romanticwinking

| Denisa a răspuns:

Da, se pune. Toti baietii vaneaza virgine. Din pacate intentiile lor nu sunt foarte bune si dupa ce dezvirgineaza o virgina aceasta ramane cu aluzia ca a fost folosita iar baiatul cu trofeul cu care se lauda in fata tuturor. Scuze daca generalizez.

| Duhovnicul a răspuns:

@Dialove struck,
ce prostii iti poate debita dibla, daca un barbat ar vrea sa faca numai si numai sex cu o femeie se poate duce linistit si la prostituate daca ar fi atat de disperat dupa tavaleala, de ce trebuie neaparat sa caute una virgina? Totusi daca cei cu care ai fost tu, au spus ca vroiau sa se culce cu tine din alte motive e strict problema ta si a lor, nu generaliza. Eu unul nu as pretui mai mult una care este virgina decat una care nu este, sunt sigur ca gasim si alte motive cu adevarat nobile pe care sa le apreciem la o femeie, pe langa faptul ca a fost "inceputa" sau nu...

| cretzufinish a răspuns:

Da...doar atunci cand se termina partida si baiatul/barbatul debiteaza prietenilor urmatoarele vorbe: " Bai ce tare sunt ca am avut-o eu primul, de acum incolo e randul vostru" laughing

| Leon a răspuns:

@denisa generalizezi destul de bine, eu am avut vreo 3-4 prietene care condamnau dragostea sa zicem din cauza primului barbat. Se pare ca pentru unele femei prima experienta e o chestie existentiala care le marcheaza pentru toata viata...
Cred ca toti barbatii au cel putin curiozitatea sa aiba o femeie virgina. E ceva ce atrage puternic dupa parerea mea, face o femeie sa fie unica in felul ei. Eu sunt unul dintre bastarzii care inca mai crede ca sotia ideala e virgina.

| zizibela a răspuns:

Cand un baiat vrea sa se insoare cauta mai degraba o virgina decar una trecuta prin muuuuulte "paturi" sa zic asabig grin

iar la fete, da se pune la cele care se respecta isi doresc sa isi inceapa viata sexuala cu cel pe care il iubesc si isi doresc o relatie seriosa! restul sunt doar:... care nu merita respectate de barbati pentru ca nu se respecta pe ele insasi happy

| bOse a răspuns:

Da, iti garantez ca inca se mai pune.

| pendula a răspuns:

Dap, un pachet de tigari, o bricheta si un prezervativ.

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca_2742 a răspuns:

Mah sa stii ca inca se mai pune.La tv se mai vorbeste din cand in cand despre asa ceva dar cruda realitate este ca da.

| Ady93 a răspuns:

Depinde foarte mult de omu pentru care ar trebui sa conteze, dupa parerea mea e ceva pe care nu prea pune lumea in general pret, oricum azi marea parte se combina sa faca sex nu ca se iubesc.

| Marius_7427 a răspuns:

Da normal! Dar fetele o fac doar cu cine le iubeste si cu cine le intelege happy e mai greu in zilele noastre sa te casatoresti virgina ca nu stiu daca te potrivesti...

| CHINEZU097 a răspuns:

DAaaaaaaaaaaaaa

| Mihai_2777 a răspuns:

DA si normal

| cuore a răspuns:

Da, normal.

| luckyman_4740 a răspuns:

Hello! este visul oricarui barbat sa aiba o femeie pura, si cred ca apreciaza asta o perioada, insa pe urma cu siguranta isi va dori ceva cu experienta.

| irr07 a răspuns:

Buna intrebare!laughing