| LifestyleDorina18 a întrebat:

Se pare că îmi place de el ❤
Doresc să îi scriu dar îmi e rușine ...noi am mai vorbit dar el azi nu mi-a scris
Ce să fac? Îi scriu? Dar ce să discut cu el? Nu am idee

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista N+1 subiecte si printre ele si foarte multe care sunt mai mult sau mai putin solicitante si/sau ''obositoare'', incepand de la vreme la muzica, de la filme la seriale, sau discutii de cultura generala, literatura, moda, hobby si exemplele pot continua. Poti sa-l intrebi chiar pe el sa-ti spuna daca are vreun hobby si poti dezvolta discutia pe acea tema. Bafta. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai ce discuta cu el, face-ti sex. Gândește-te doar cate fete din viața lui, le-a fost rușine sau nu i-au dat mesaje din multe motive tampite, da buzna peste el și fa-i un oral, sigur o sa rămână plăcut surprins, o sa-i stea inima în loc și o să -i fie lui rușine.