| alcapone a întrebat:

Se permite sa am o relatie de prietenie cu o verisoara de-a 3-lea?

4 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

O relatie de prietenie... da. de cuplu nu prea:d pana la gradul 7 sau 9 de rudenie (nu mai stiu exact) nu este bine sa existe o relatie de cuplu intre cei doi din multiple cauze (medicale, religioase etc.)

Răspuns utilizator avertizat
| TabooR a răspuns:

Nu cred ca mere deloc atat timp cat face parte din familie bine aici poti face ce vrei tu nm nu se opune, am fost odata intr-o biserica si o femeie l-a intrebat pe parinte domnule daca 2 frati se iubesc este rau? iar parintele a zis daca asa a vrut dumnezeu asa sa fie deci iti urez bafta acum depinde cum vrei tu si ea

| kyttu a răspuns:

Nu cred!