| bebitza a întrebat:

Se poate abtine un baiat, care isi iubeste prietena, sa reziste unor avansuri serioase ale unei alte fete?

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Bine inteles ca se poate abtine. Nu e asa greu daca iti iubesti partenera cu adevarat. Cine vrea sa insele, inseala si la 2 pasi de prietena, nu e nevoie sa mearga in celalalt capat al tarii. Dar iubirea adevarata nu trebuie tradata si trebuie mentinuta cat mai mult timp. Daca un baiat is iubeste cu adevarat orietena, nu cred ca toti ar ceda avansurilor venite din partea altei fete. NU mai generalizati. Si fetele pot insela, nu numai baietii. Dar revenind la cei din urma, cum am spus, nu toti te inseala cu prima iesita in cale. Desigur, pot cauta in alta parte ce nu gasesc acasa. Depinde si de fete intr-un fel. Daca acestea sunt reci, distante si nu ii acorda partenerului suficienta atentie, atunci...
Cel mai grav este daca exista infidelitate intr-un cuplu casatorit care mai are si copii, pentru ca numai copiii vor suferii. Cam atat. Iubiti-va mult!

by Psihoyounger

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o iubeste da se poate abtine, oricat de serioase ar fi avansurile celeilalte fete

| alexutzza_1516 a răspuns:

Buna, eu cred ca nu se poate...pentru ca organul masculin nu are multa scoalahappyasa ca el cere intot ceva cat mai proaspat, desi uneori exista si exceptii... dar una la o mielaughing

| evo a răspuns:

Daca tine cu adevarat la prietena, da!