| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena bisexuala si de la un timp imi tot face avansuri si bate apropouri. Sincer eu mi-as dori o aventura dar totodata ma simt aiurea.
As dori niste sfaturi de la FETE, daca se poate unele ce au avut si ele astfel de aventuri. Ce spune-ti, sa ma las purtata de val?

Răspuns Câştigător
| cristinalalalalina a răspuns:

Eu zic ca daca tu esti sigura de sentimentele tale, nu mai astepta, nu comteaza ce cred ceilalti s
ci ce simti tu big grin Lasa te purtata de val daca tu asa simti. fa ce te face sa te simti bine

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ti-ai dori, cred ca ti-ai raspuns singura.

| DeeaAndreea92 a răspuns (pentru Zenithf):

Eu cred ca nu stii sa faci diferenta dintre a dori si a face happy

| doc69 a răspuns:

Fa ce simti si cu cine simti asta e ce conteaza.

| Camelisa a răspuns:

Daca tu te simti bine cu acea persoana, de ce nu big grin!

| LouLi a răspuns:

Da. Daca esti deschisa, poate fi o experienta minunata.

| Peter_Kovacs_Peter_Kovacs_1977 a răspuns:

Depinde de tine ce vrei sa faci urmeaza ti instinctul ascultati inima