| roxanaonu a întrebat:

Hey TPU.....cum poate un baiat sa ii dovedeasca unei fete ca o iubeste?

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Cel mai important lucru intr-o relatie este sa fii tu insuti si cu siguranta totul va veni de la sine.Cand iubesti o persoana trebuie mai mult sa-i demonstrezi decat sa ii tot repeti asta. Poti sa-i demonstrezi ca o iubesti prin tot felul de lucruri care pentru tine poate nu sunt asa de importante asa cum sunt pentru ea.Trebuie sa fii mai atent si sa colaborezi mult mai mult in aceasta relatie.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! La majoritatea adolescentilor, asa se poarta baietii intr-o relatie, cand iubesc o fata! happy
1.Ii da mesaje de buna dimineata/noapte buna!
2.O alinta, ii spune ca e frumoasa/dule ce!
3.E sincer cu ea!
4.O priveste mereu in ochi si-i zambeste!
5.O imbratiseaza si o sarutawinking
6.O gadila/enerveaza, in gluma!
7.Ii vorbeste calm/linistit!
8.E langa tine si la bine si la greu!
9.Te suna de mai multe ori pe zi!
10.Iti zice ca te iubeste happy
Bafta! O seara faina!