| ChrissRox a întrebat:

Daca un baiat te iubeste si iti face avansuri, ce ar trebui sa faci?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu il placi ignora-l, daca il placi poate deveniti preieteni...

| Adry05 a răspuns:

Bună!
Să-i răspunzi dacă eşti interesată sau să-l refuzi finuţ şi politicos dacă nu vrei.

| BlackheartQueen a răspuns:

In primul rand nu te iubeste. Tu nu stii ce e aia iubire. In al doilea rand: cum adica ce ar trebui sa faci? Sa ghicim noi ce e in mintea ta? Raspunzi avansurilor lui sau nu. Mai simplu de atat.

| neutrino a răspuns:

Daca el te iubeste si iti mai face si avansuri, este strict problema lui! De ce ar trebui sa faci ceva? Totusi, il poti ruga sa-si vada de treaba lui!

| h3r a răspuns:

Îl pui în lanţuri, poate se răzgândeşte...

| alexandra1111124 a răspuns:

Daca tu simti intr-adevar ceva pentru el ar fi bine sa discuti cu el deschis

| madishica a răspuns:

In primul rand nu raspunde avansurilor altfel va crede ca esti o usuratica. orice baiet crede ca o fata care se lasa mai greu merita efortul