| tewoowow a întrebat:

Se poate ajunge la despartiri din cauza unei glume proaste?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Se poate.
La despartiri se ajunge si pentru greseli inexistente, cand e vorba de o gluma proasta, macar exista un motiv!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Amindoi sunte ti imaturi si tu care faci glume proaste si ea care le intelege cum vrea ea

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se poate atunci când relația nu este serioasă și profundă.

| Goete a răspuns:

Tu ce crezi?
Sefa departamentului de Politie din zona unde locuiesc a facut o gluma proasta la o conferinta de presa si a fost destituita din functie - deci aici e vorba de chestii oficiale pe care pana si pe astea le poate strica o gluma proasta - care de fapt nu mai e gluma

| oglindasultanului a răspuns:

Exista si cazul, and persoana alege sa se desparta de partener, din cauza la cum vorbesc ceilalti sau chiar el. Nu conteaza cat de adevarate sunt vorbele, ci cum ii afecteaza pe cei 2.

| blairelovesmusic a răspuns:

Normal, în ce lume trăim.

| Allemando a răspuns:

Da.
Zice iubita:
-Dragă, nu am mai făcut sex de mult!
Iubitul:
-Poate tu...

| alexandru3107 a răspuns:

Se poate

| lickypuss a răspuns:

Daca prin gluma proasta zici ca