| XK a întrebat:

Se poate ca un barbat sa nu elimine in timpul unei partide sexuale lichid preejaculator? >:

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate sa nu elimine efectiv, dar in mod normal in starea de excitatie apare cel putin o picatura, menita sa lubrifieze/faciliteze zona de contact vulvar in vederea penetrarii!

Atentie! Poate contine milioane de mici "tarzanei" care te pot face tatic, daca nu pui si prezervativul! Si nu uita ca e plin de boli transmise sexual, din ignoranta, comoditate, egoism inconsteint sau santaj sentimental!

Nu "merita" riscurile asociate!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| motherfucker a răspuns:

Cam slabe sanse dar sunt. De obicei daca a baut putin mai mult e posibil sa nu elimine.

| AureliaBEST a răspuns:

Da cand este fff obosit, stresat etc.

| BabyBlue16 a răspuns:

Nu se poate sa nu elimine.