| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte ingrijorata, daca in timpul preludiului i-am atins penisu cu mana si avea lichid preejaculator pe el, apoi cand am desfacut prezervativul sa il pun e posibil ca acel lichid de pe mana mea sa ajunga pe exteriorul prezervativului cand l-am derulat, se poate ramane asa insarcinata?

4 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Nu prea cred. Lichidul preejeculator are putini spermatozoizi (daca-i are, ca e posibil sa nu aiba) si-n afara de asta, daca se usuca, baietii mor.

| Green66 a răspuns:

Stai liniștită, femeile chele nu rămân însărcinate așa ușorbig grin

| irinaC2014 a răspuns:

Nu nu e posibil spematozoizi la contact cu aerul multi din ei mor si nu ai sanse

| 121212343434565656787878909090 a răspuns:

Asta poate vi sigur ai grija ai griuja