| dydy_8472 a întrebat:

Se poate face avort si fara sa mergi la doctor

9 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

NU,NU POTI FACE ASTA! Asculta-ma... poate nu la tine te referi dar daca esti tu sau altcnva gandeste-te sau sa se gandeasca bine pentru ca avortul e o crima si daca faci /face asta nu o fa decat daca nu ai posibilitatea sa-l cresti pentru ca mai tarziu ve-ti regreta, e un suflet si e fte mare pacatu`sadte rog asculta-ma

| nicol20 a răspuns:

Da se poate sunt leacuri babesti dar iti recomand sa nu accesezi aceste leacuri si iti recomand un doctor specializat ca poate intervin complicati si pe viitor poate nu vei mai putea ramana insarcinata.Mult noroc si bafta

| DNSK a răspuns:

U judeci ce-ai zis? avortul inseamna crima! iti place sa ti-o pui si apoi iti place sa omori! ce fel de animal esti mah? dai o viata de om pentru o clipa de placere! nu meriti sa respiri aerul cu oamenii din jurul tau!

| IMC90 a răspuns:

Torni benzina

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Da, bagi mana, il cauti, tragi de el pana se intinde si il tai cu cutitu

| DeeaDLove12 a răspuns:

Doar avort spontan

| AtenA1991 a răspuns:

Doamneee,NUUUU
Cum sa faci avort fara sa mergi la doctor? :O:O:O
Faci o hemoragie interna de nu ma ai scapare, poate duce la deces.
Nu face asa ceva...

| Sid23 a răspuns:

Ti-as sugera sa vizitezi un medic decat sa intri in alte complicati.Cat pentru ceilalti care comenteaza cum ca avortul e o crima, mai uitati-va pe la stiri sa faceti cruce cate tute nasc si isi abandoneaza copiii prin scari, ghene de gunoi sau alte locuri, ca vezi draga Doamne avortul e un pacat.Ar fi mai bine sa il nasca si sa isi bata joc de el daca nu il doreste? [Nu mi-o lua in nume de rau, am dat ca exemplu.Nu te cunosc ca sa te judec.]Asa ca nu mai sariti la 7 metri in sus, fiecare are viata lui si face ce vrea cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti chiar foartee beeep desteapt-o! si da se popate face avort si fara sa mergi la doctor si se numeste avort spontan! daca te sperii sau cazi si te lovesti fff rau!