| Mkeynes a întrebat:

Se poate face o fata uda loarca acolo jos? Daca nu este excitata? =D si sa nu vrea sex? laughing)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Uneori si in anumite conditii care depind de perioada de moment a ciclului menstrual vaginul femeii se poate umezi excesiv de tare incat sa aiba aspectul unei ''inundatii''. O astfel de stare apare in cazul in care peste cantitatea normala sau putin mai mare de secretie vaginala normala (leucoreea) se suprapune si o cantitate mai mare de mucus cervical fertil. In astfel de situatii vaginul NU reuseste sa retina in interiorul sau secretiile formate in esces si ''pasarica'' devine extrem de uda, chiar ''baloasa'', situatie in care femeia respectiva este nevoita sa foloseasca aproape permanent absorbant. In consecinta se poate ca fata sa fie ''uda leoarca'' fara a fi excitata si/sau pregatita de sex. big grin Sanatate!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ii soptesti la ureche.

| Rd79 a răspuns:

Da, daca s-a pisat pe ea. Sau daca are secretii vaginale bogate. Sau daca e pe ciclu.

| ElisaAna a răspuns:

Nu se uda daca nu e excitata. Asta e dovada clara ca este excitata