| Sintesizzz a întrebat:

Cum sa-mi excit prietena?
As vrea niste sfaturi daca se poate, am incercat sa o sarut pe gat, sa o musc incetisor, sa ii pun mana pe fund... Dar sincer sa va spun nu-mi dau seama daca e sau nu excitata, ma puteti ajuta sa-mi spuneti cum imi dau seama ca e excitata? Si as vrea sa stiu si alte metode de excitare, va multumesc. Ofer Funda

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lingei si sugei sfarcurile, strange-o de buci musco de ureche

| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care sunteti impreuna, strange-o in brate, saruta-o pe gat, sau pe ceafa si in acest timp incet incet coboara una dintre palmele tale de-a lungul corpului ei mangaindu-i sira spinarii pana ajungi in zona fundului. Incearca sa-ti strecori pe urma palma in chiloteii ei pentru a-ti da seama ce se "ascunde" acolo. S-ar putea sa dai peste o "pasarica" golasa, cheala sau peste o "veveritza" ce abia asteapta sa fie smotocita. In functie de cat de umeda este pasarica iti vei da seama cat este de excitata fata. Ar fi indicat sa faci acest lucru doar in momentul in care esti pregatit si constient ca s-ar putea ca la un moment dat sa doreasca ceva mai mult. Nu cred ca este nevoie si de alte metode de excitare, de regula este suficienta una si buna, poate ar mai fi una si anume practicarea pettingului. Succes

| ywar a răspuns:

Lasa-l pe altul! Nu esti in stare. Uite, ma ofer eu sa fac pentru tine asta! Stiu mai bine... ce zici? In 3 merge happy Tu te uiti si eu... citesc poeziile prietenei tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruta-i lobul urechii. smug

| mariaariamaron a răspuns:

Iti spun din propria experienta ca fetele (unele) se excita cand stau in poala unui baiat. Mai ales daca simt...
Sarut o pe gat, musc o incet de buze, plimba te usor cu degetul pe piciorul ei,( doar pe picior ), cand o saruti pune i mana pe fund...etc.

| clareraspunsuri a răspuns:

Incearca sa o gadili usor, in zina intima, apoi baga mana prin chiloti si incearca cu miscari fine, in cerc. Va merge, Bafta! Funda