| anonim_4396 a întrebat:

Se poate indragosti un baiat de 18 ani de o fata de 15? Va functiona relatia lor?

Răspuns Câştigător
| clickdreaptadelete a răspuns:

O sa iti raspund printr-un proverb: "Dragostea nu are varsta" + ca de ce nu? nu e diferenta exagerata sunt 3 ani mia ales ca baiatul e cel mai mare insa din punct de vedere al varstei va functiona dar conteaza si comunicarea etc. Sper ca te-am ajutat!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, se poate îndrăgosti. Acum depinde de ei dacă relația va căpăta contur sau nu!
Pa, pa.

| bby a răspuns:

Da se poate.Si eu am 15 ani si stiu cum e o asemenea relatiebatting eyelashes Depinde de persoane daca va functiona sau nu tongue
La mine a functionat.

| Kittynika a răspuns:

Da dc nu?

| KissSummer a răspuns:

Aceeasi chestie e si la mine. eu am 15 ani si el are 18 suntem imp de o luna si relatia decurge super super bine. parca ne-am cunoaste de mai mult timp.stai lin orice relatie dureaza daca exista iubire si incredere nimic nu mai conteaza nici varstawinking:*

| ionyionelutza a răspuns:

Da se poate normal ca se poate eu am 15 si el 18 si ne iubim extrem de mult nu conteaza varsta trebuie doar sa va intelegiti sa va iubiti si sa comunicati.comunicarea este f imp intr-o rel

| oompaloompa a răspuns:

Da la scoala un baiat de 14 e cu una de 12 ani asa ca merge

| ioanaspataru a răspuns:

Draga mea.eu am 15 si pr mew are 21.ne iubim ...varsta nu conteaza

| FlaFy6666 a răspuns:

O luna, un an, cinci ani, zece ani ce diferenta de varsta poate fi considerata acceptabila intr-o relatie (la urma urmei in orice cuplu exista un decalaj cronologic) o relatie are sanse de reusita cand se acorda mai multa atentie asemanarilor decat diferentelor.

| Antonia_4783 a răspuns:

Sigur si iubitul meu are 14 si eu 12.succes!

| diana_6061 a răspuns:

De ce nup am si eu o relatie cu un tip de 19 ani eu am doar 15 si relatia nostra merge ff bine numa ca ne mai certam din cand in cand ca orice cuplu dar relatia noastra merge ff bine