| saly a întrebat:

Se poate marii penisul cu ajutorul horminilor?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă măi băiete organul în pace, cu ce ţi-a greşit de eşti aşa pornit pe el?
Plăcerea se poate atinge în limite de potrivire sexuală (bărbat, femei) nu urlete de durere.
Am impresia că este ceva patologic la voi cu mărirea sau dacă este normal "n" cm!
Pa, pa.

soothe
| soothe a răspuns:

Problema nu este de la penis ci de la iubita ta.

| latexcap93 a răspuns:

Nu, decat cu ajutorul hormonilor

| justme85 a răspuns:

Poate sa iti moara penisul cu ajutorul Hormonilor``steroizilor``

| serpisor a răspuns:

Cu ajutorul horminilor sigur nu iti poti mari penisul. Nici cu ajutorul hormonilor nu cred ca se poate, ei fiin probabil de cresterea propriu zisa, dar marimea penisului nu este neaparat influentata de inaltime. Poti face operatie, folosi o pompa de vid (vezi pe net ) sau trage de "el"toata ziua sperand ca astfel o sa-l mai lungesti.