| Marrusikk a întrebat:

Cum se poate marii penisul natural?

Răspuns Câştigător
| Xelon a răspuns:

Nu se poate decat prin operație, eu mi-am facut special pentru o fata si ghici ce?
Mi-a spus ca de banii aia mai bine imi lungeam limba happy

| Marrusikk explică (pentru Xelon):

? S-au dus banii pe pl?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tragi de el

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, penisul nu se poate marii natural cu nimic!
Nu exista tratamente, pastile sau metode care sa-ti mareasca penisul!
Singura solutie reala, este operatia chirurgicala de marire a lui, dar posibila doar pentru 2-3 cm, cu sanse de reusita de doar 50%. Riscul sa ramai impotent fiind la fel de mare, ca si cel de reusita al operatiei.

| mihai69 a răspuns:

Cu lupa.

| ywar a răspuns:

Ti-l pui in menghina si tragi in toate directiile!

| Anonima283 a răspuns:

Nu ai cum să îl mărești natural, doar prin operație. Așa că mulțumește-te cu ce ți-a dat " mama natură " happy